Personāls

11
Jānis Ozoliņš (treneris)

Ārpus zāles spēlē  hokeju un ir vairāku gadu pieredze profesionālajā sportā.  Pozitīvs, dzīvespriecīgs, vienmēr izpalīdzēs ar kādu vērtīgu padomu. Jānim, kā trenerim un atlētam, vienmēr ir  bijis svarīgs pareizs un kvalitatīvs kustību izpildijums. Tiekties pēc perfekcionisma un izcila vingrinājuma izpildes treniņa laikā ieņem ļoti svarīgu vietu Jāņa praksē. Aizraušanās ar cilvēka kustību un to izzināšanu, Jānim ļauj daudz labāk izprast atlētu fizisko stāvokli un to, kas būtu vispiemērotākais stājas un izpildijuma uzlabošanai. Dziļā ziņkāre un velme palīdzēt uzlabot fizisko sagatavotību ikvienam ir Jāņa lielākā vērtība, kā trenerim. 

8
Agris Ozoliņs (treneris)

Top līmeņa CrossFit atlēts Latvijā kā arī Baltijā.
Tā kā Agris pats ir atlēts, kas regulāri piedalās sacensībās un turpina izaugsmi, treniņos mācīto teoriju neskaitāmas reizes pārbaudījis praksē.  Īpaši iemīļojis olimpisko svarcelšanu. Uzskata, ka nav nekā svarīgāka par izkoptiem pamatiem un pakāpenisku un pārdomātu progresu. 

1
Santa Ozoliņa (treneris)

Trīskārtēja Latvijas nacionālā CrossFit čempione un top līmeņa CrossFit atlēte Baltijā.
Santai nebija šaubu, ka dzīvi veidos ap sportu, jo tas viņai šūpulī jau bija ielikts. Esot atlētei no jaunības arī profesionālā līmenī, Santai ir devis pieredzi, kas noder trenējot citus. Pievērš lielu uzmanību pareizu kustību izpildījumam un stingri uzskatīs, ka - kvalitāte vienmēr pirms kvantitātes! Patīk treniņus vadīt pozitīvā un jautrā atmosfērā. Bieži jutīs brīdi, kad nepieciešams motivēt atlētus visvairāk. Vienmēr leposies un atbalstīs OZO ğimenīti, jo nekas nav salīdzināms ar atlētu smaidiem, priekiem pēc smagi iegūldītā darba treniņos. Santa tiek dēvēta arī par "OZO Mom", jo rūpeties par visiem biedriem esot kā instinkts.

4
Jānis Stašulis (treneris)

Jānim nav bijusi diena, kad netrīc rokas, ja kaut kas nav fizisks padarīts, vai netrīc galva, ja kaut kas jauns nav apgūts. Ļoti interesē un ļoti patīk mācīties par uzturu un veidiem, kā cilvēkiem sasniegt vēlamo izskatu spogulī. Mācās katru brīvu brīdi, patīk jaunas idejas. Uzskata, ka mūsdienās cilvēku lielākā problēma ir mazkustība un slinkums, ko nepieciešams steidzami mainīt.Kā sportistam, visvairāk patīk vingrinājumi svariem. Kā treneriem, vislielāko prieku sagādā cilvēku prieks pēc progresa redzēšanas. Nekad nespēj atteikties no iespējas kādu sasmīdināt ( dažreiz arī neīstajā brīdī ).