Nodarbības

Nodarbības ilgst 1 stundu, grupās līdz 10 vai 12 cilvēkiem. Grupas netiek iedalītas ne pēc vecuma, ne dzimuma, ne fiziskās sagatavotības. Visi grupas dalībnieki trenējas kopīgi, motivējot un atbalstot viens otru. 
Treniņus pielāgot jebkuram, neskatoties uz iepriekšējo pieredzi, vecumu vai fizisko sagatavotību, pielāgojot intensivitāti, svaru, atkārtojumu skaitu, laiku un kustības grūtības pakāpi.

CROSSTRAINING NODARBĪBAS
Treniņi iekļauj mainīgas funkcionālas kustības, izpildītas relatīvi (individuāli) augstā intensitātē. Pamatā nodarbības ietver trīs fizisko aktivitāšu elementus (olimpiskā svarcelšana, vingrošana, izturības treniņš). Vienas stundas ietvaros visi šie elementi tiek apvienoti vienā intensīvā grupas treniņā. Nodarbībās tiek apvienots šo elementu daudzās un dažādās kustības, tā veidojot nodarbības ļoti daudzveidīgas.

 

FITNESS NODARBĪBAS (apļa treniņi)

Treniņi, kur akcents tiek likts uz funcionāla ķermeņa attīstīšanu izmantojot apļveida intervālu stila treniņus. Treniņos netiek izmantoti svara stieņi.
Uzsvars tiek likts darbam ar savu ķermeņa svaru, medicīnas bumbām, svara bumbām un cardio elementiem.  Nodarbībās netiek izmantoti svara stieņi. 

 

WEIGHTLIFTING NODARBĪBAS
Treniņi tiem, kuri vēlas uzlabot tehnisko izpildījumu olimpiskajā svarcelšanā, un uzabot vispārējo ķermeņa spēku.

 

 

 

JAUNIEŠU TRENIŅI
Vispārējās sagatavotības treniņi bērniem vecumā no 7-12 gadiem. Mazkustīgs dzīvesveids mūsdienu jaunatnei ir sastopams arvien biežāk un biežāk. Kustība ir viens no veselības pamatiem, lai bērns būtu laimīgs – veselā miesā vesels gars. Veicināsim mūsu jaunatnei būt aktīvai un iemācīties rūpēties par savu ķermeni un veselību jau agrā vecumā!

 

BASICS TRENIŅI 
Nodarbībās tiek pastiprināti apmācīts pareizs pamata vingrinājumu tehniskais izpildījums.

 

 

 


INDIVIDUĀLIE TRENIŅI
Treniņi tiem, kas grib trenēties pēc individuālas programmas vai arī vēlas papildu treniņu, paralēli ierastajiem grupu treniņiem.

 

 

 

OPEN GYM
Nodarbības laikā var aizvadīt individuālos treniņus, izmantojot visu zālē pieejamo inventāru.