Par Mums


Mūsu mērķis ir ikkatram no jums palīdzēt sasniegt jūsu nospraustos mērķus un sapņus,  neskatoties uz to, kādā fiziskajā formā jūs esat. Neatkarīgi, vai tā ir svara nomešana, atlabšana pēc traumas, vispārējās fiziskās formas uzlabošana, vai dzīvesstila maiņa.
Mūsu biedriem piedāvājam daudzveidīgus un efektīvus treniņus. Nodarbības ir ļoti daudzveidīgas un visspusīgas. Individuālā pieeja ļauj treniņus pielāgot jebkuram (iesācējam, sportistam, sievietei, vīrietim, jauniešiem utt.). Vienas grupas ietvaros visi biedri, atbilstoši savām spējām, darbojas kopīgi.
Nodarbības ilgst 1h – 1h10min grupās līdz 10 vai 12 cilvēkiem. Grupas netiek iedalītas ne pēc vecuma, ne dzimuma, ne fiziskās sagatavotības līmeņa.
Mēs piedāvājam mūsu atlētiem arī iespēju katram individuāli sekot līdzi saviem panākumiem, izmantojot pasaulē populāro “WOD Tracking” programmu Wodify.
Kā ģimenes uzņēmums, mēs apzināmies, cik daudz nozīmē otra cilvēka atbalsts. Tāpēc arī viens no mūsu mērķiem ir, lai jūs pie mums justos kā otrajās mājās.
Tāpēc mēs tevi aicinām pievienoties cilvēku grupai, kuri ir izlēmuši savu dzīvi padarīt veselīgāku un bagātāku. Katrs sasniegtais mērķis sākas ar lēmumu pamēģināt, tāpēc nāc un pievienojies mūsu OZO komūnai.

Mūsu principi

Definīcija
Mainīgas funkcionālas kustības, izpildītas relatīvi (individuāli) augstā intensitātē. Intensitāte ir mērāma dažādos veidos. Intensitāti katrs var kontrolēt individuāli pielāgojot svaru, ātrumu, atkārtojumu skaitu, laiku un kustības grūtības pakāpi.
Praktisks
Treniņi ir noderīgi un nepieciešami kvalitatīvai ikdienas dzīvei. Katram no mums ir jābūt spējīgam pareizi pietupties, noliekties, atspiesties, pievilkties, pacelt priekšmetu no zemes utt.
Efektivitāte
Mēs pielietojam efektivitāti visās iespējamās jomās. Vingrinājumi un kustības tiek apgūtas un izpildītas prasmīgi ar pareizu tehnisko izpildījumu, tā rezultātā palielinot drošību, enerģijas taupīšanu un darbaspējas.
Vajadzība
Fiziskā sagatavotība palīdz mums būt drošībā. Tās ir neapšaubāmi noderīga ārkārtas gadījumos dzīvē.
Komūna
Mēs, cilvēki, pēc dabas esam sociālas būtnes. Arī mēs pasniedzam nodarbības grupās, kurās ir lieliska iespēja gūt atbalstu vienam no otra. Treniņos grupas spēj paveikt to, ko viens cilvēks nav spējīgs panākt. Treniņus var izpildīt viens pats vai kopā ar citiem – bet grupas nodarbībās mēs spējam iegūt daudz vairāk, darbojoties blakus viens otram un esot vienoti.
Vide
Sportojam un nodarbības rīkojam arī ārpus telpām, lai veicinātu veselību, labsajūtu un saikni ar dabu.
Evolūcija
Veids, kā mēs virzāmies un kustamies, nav mainījies. Mūsu veselība ir cieši saistīta ar kustību, kā mēs paši.
Vispusīgs
Darba apjomu veicam visdažādākajos veidos un laikos, lai sasniegtu un saglabātu vispusīgi attīstītas iemaņas un kondīciju.

Box