Grafiks

PIETEIKTIES BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBAI

Profila iesaldēšana:
Ja nodarbības netiek apmeklētas 2 nedēļas un vairāk pēc abonementa beigām – profils tiek iesaldēts. Iesaldējot profilu, deaktivizējas iespēja pieteikties uz treniņiem. Lai aktivizētu profilu, lūgums sazināties ar mums.
Gadījumā, ja kādu laiku neapmeklēsiet treniņus, lūgums par to paziņot, sazinoties ar mums e-pastā, facebook vai painformējot kādu no treneriem uz vietas zālē.

Nodarbību rezervācija un tās atcelšana:
Šie noteikumi paredzēti, lai nenotiktu novēlotas rezervāciju atcelšanas, tā nelaupot iespēju kādam citam biedram apmeklēt attiecīgo nodarbību.

Rīta un vakara nodarbības –  Rezervācija uz rīta un vakara nodarbībām ir jāveic ne vēlāk kā 2h pirms nodarbības. Uz 19:50 nodarbību rezervācija jāveic lidz pirmajai vakara nodarbībai, plkst. 17:30. Ja šajā laikā nav veikta neviena rezervācija, nodarbība tiek atcelta. Vakara rezervācija ir jāatceļ ne vēlāk kā 2h pirms nodarbības. Par laicīgi neatceltu rezervāciju tiks atņemta viena diena no mēneša abonementa.

Rīta nodarbības plkst. 6:50 un sestdienas nodarbības – rīta nodarbībām plkst. 6:50 un sestdienas nodarbībām rezervācija slēdzas iepriekšējā vakarā plkst. 22:00. Rezervācijas atcelšana jāveic ne vēlāk, kā iepriekšējās dienas vakarā plkst. 22:00. Par laicīgi neatceltu rezervāciju tiks atņemta viena diena no mēneša abonementa.
10x Abonementam – neatceļot rezervāciju laikus, tiek atņemta 1x no abonementa.

Pilnas grupas gadījumā par ierašanos uz nodarbību, atrodoties “waitlist” sarakstā, tiek atņemta viena diena jeb viena reize no abonementa. Par ierašanos pilnas grupas gadījumā bez iepriekšejas pieteikšanās, tiek piemērots naudas sods!

Par neierašanos uz rezervētu nodarbību arī tiek atņemta viena diena jeb viena reize no abonementa.

Uzmanību!!! – Darba dienās, telpas ir jāatbrivo līdz plkst. 21:30!!!